penis büyütücü krem siparis

Penis Büyütücü hediyeli
penis büyütücü Kapıda ödeme
büyütücü krem Paket Gizliliği
penis büyütücü güvenlik sertifikası
256 Bit SSL
Ücretsiz Kargo
penis büyür mü


PeniXL Penis Büyütücü Krem'in Etkisi

PeniXL penis büyütücü krem, penisimize harici olarak uygulanmakta olup, penisimiz tarafından emilen krem penisimizin içerisindeki kan dolaşımını maksimum düzeye çıkarmaya yardımcıdır.

Uzun süreli kullanımda penisimizin içerisindeki damarların ve kıkırdak dokunun genişlemesine ve kalınlaşmasına yardımcı olur. Bu sayede penisin hem uzamasına hem de kalınlaşmasına yardımcı olmaktadır.

Penise hacim katmanın yanında, erken boşalma, peniste olan sertleşme problemleri ve cinsel isteksizliklerinde giderilmesine yardımcı olmaktadır.

3 aylık düzenli olarak 3 kutu kullanım neticesinde penis ortalama olarak 7 cm civarında büyüyecek ve %20 oranında da kalınlaşacaktır. verilen bu rakamlar klinik testler sonucunda ortaya çıkan penis büyümesi olup, metabolizmaya göre değişkenlik gösterebilmektedir.

penis büyümesi

Penis büyütücü kullanıcılarımızın yaptığı en büyük hata ürünü 1 ay kullanıp ara verip daha sonra kullanmaya devam etmeleridir. Bu şekilde büyütücü krem kullanıldığı taktirde her kullanımda ürün ilk kutu etkisini gösterir gibi çalışır ve istenilen net sonuç alınamayabilir. Bundan dolayı penis büyütücü 3 ay düzenli olarak sabah ve akşam olmak üzere kullanılmalıdır.

Bazı firmalar 1 ayda penisi 7 cm büyüttüklerini iddia ettikleri ürünlerin pazarlamasını yapıyorlar. Bu tarz dolandırıcılara paranızı kaptırmaktan ziyade cinsel sağlığınızdan olmamak için itibar etmemenizi rica ediyoruz. Mantıklı olarak düşündüğünüzde antrenman yapan bir kişinin nasıl 1 ay içerisinde kasları gelişip vücudu şekillenmiyor ise penis büyütmesi de aynı mantıkla çalışmaktadır. İlk ay alt yapı hazırlamaya yönelik olarak geçer, sonraki aylar ise net büyümenin sağlandığı günler olarak devam eder.

Unutmayalım ki penis, geliştirilebilir bir organdır.

Penis Boyu ve Kalınlaşması Ne Kadar Olacak ?

Hepimizin en çok yanıldığı nokta budur. Kaç cm büyüme olacak. Bunun için kesin bir ifade kullanmak müşteriyi yanıltmaktan başka birşey değildir. Her metobolizma aynı olmayacağı gibi her uzama ve kalınlaşma da aynı şekilde ve oranda olmayacaktır. Net sonucu kullanıcılarımız 3 aylık kullanım süresi sonucunda gözlemleyeceklerdir.

penis büyütücü pompa

PeniXL Penis Büyütücü Krem'in Yan Etkileri

Erolife penis büyütücü krem harici uygulandığı ve doğal içeriklerden üretildiği için bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. İlk kullanım zaman dilimlerinde penis ucunda hafif kaşıntı ve kızarıklık yapabilmektedir.Kızarıklık ve kaşıntı ortalama 2 gün sürebilmekte olup daha uzun sürmesi durumunda en yakın sağlık kuruluşuna başvurabilirsiniz.

Aklnıza Takılanları Yanıtlayalım mı ?

Aklınıza takılan her konuyu 7/24 online olan size hizmet vermek için telefonun ucunda bekleyen telefon operatörlerimize sorabileceğiniz gibi aynı zamanda sitemizde bulunan canlı destek operatörlerimize de sorabilirsiniz. 

0531 779 72 04 Hemen Arayabilirsiniz.

Ayrıca firmamızdan geciktirici sprey siparişi de verebilirsiniz. Geciktirici spreyler ile ilişki sürelerinizi 45 dakikaya kadar uzatabilirsiniz. geciktirici sprey fiyatları konusunda en uygun şeklide fiyatlardan yararlanmanızı umut ediyoruz.


BİZİ TAKİP EDİN Facebook Google Twitter Facebook
ADR: PK 103 Antalya Türkiye
TEL: 0242 606 0543
GSM: 0 546 440 0900
E-MAİL: info@penisbuyutucukremler.com

Soru Cevap Merkezi