penis büyütücü krem siparis

Penis Büyütücü hediyeli
penis büyütücü Kapıda ödeme
büyütücü krem Paket Gizliliği
penis büyütücü güvenlik sertifikası
256 Bit SSL
Ücretsiz Kargo
penis büyür mü

PeniXL Penis Büyütücü Krem Kullanımı

Penis büyütücü kremi kullanmadan önce penisimizi yıkıyoruz.

Penis büyütücü krem kutusu sıkmalı şekildedir. Elimize bir defa sıkıyoruz ve penisimizde hafif sertleşme olduğunda masaj yaparak 5 dakika boyunca masaj yaparak uyguluyoruz.

Aynı şekilde akşamda penisi yıkadıktan sonra uyguluyoruz. Günde toplamda 2 sefer uygulamış olacağız.

Penis büyütücü kremi uygulama işlemi testisler haricinde bütün penise gerçekleştirilmektedir.

Krem uygulandıktan sonra bir daha uygulayana kadar penisimizi yıkamamanızı tavsiye ediyoruz.

Tuvalette taharet yapmak isteyen müşterilerimiz penisin sadece uç kısmına taharet işlemini gerçekleştirebilirler.

Penis büyütücü kremimizi kullanmak için zorunlu saat dilimleri bulunmamaktadır. Fakat iki seans arasında en az 6 saat geçmesini tavsiye etmekteyiz.

Penis Büyütücü pompa

Yukarıda yer alan bölümde penis büyütücü nasıl kullanılır sorusuna detaylı olarak yanıt vermeye çalıştık. Penis büyütücü kullanımı ile ilgili aklınıza takılan diğer sorularınız varsa 0546 440 0900 numaralı telefon operatörlerimizden detaylı olarak bilgi alabileceğiniz gibi, sitemizde yer alan canlı destek operatörlerimizden de kullanım hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Penis büyütücü krem olarak Erolife yerine PeniXL isim li en etkili penis büyütücü hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz.

 penis büyütücü

Penis büyütücü kremden en iyi faydayı sağlamak ve kalıcı olarak penis boyu ve diğer sorunlarınızın tedavisi açısından mutlaka ara vermeden düzenli olarak kullanmaya özen gösteriniz. Sitemizde yer alan penis büyütücü kullananların yorumlarını okuyarak, kullanıcı deneyimlerini görebilirsiniz.

1 kutu Erolife krem 100 ML olup, 1 aylık kullanım için yeterlidir. penis üzerinde 7 cm civarında büyüme ve %20 kalınlaşma gerçekleştirmek için büyütücü kremi en az 3 ay boyunca düzenli olarak kullanımınız tavsiye edilmektedir.

PeniXL büyütücü, İrlanda'dan ithal olup, Türkiye resmi bayisi firmamız olan HBT İlaç Ananonim Şirketidir.

Firmamızdan aynı zamanda geciktirici hap siparişi de verebilirsiniz. Geciktirici hap içerisinde 30 kapsül bulunmakta olup ilişkilerden ortalama 2 saat önce kullanılmalıdır. Kalp, şeker ve tansiyon hastalığı olan müşterin geciktirici hap kullanması uygun değildir. 


BİZİ TAKİP EDİN Facebook Google Twitter Facebook
ADR: PK 103 Antalya Türkiye
TEL: 0242 606 0543
GSM: 0 546 440 0900
E-MAİL: info@penisbuyutucukremler.com

Soru Cevap Merkezi